Спутниковое телевидение в Одессе, ремонт антенн спутник

Спутниковое телевидение в Одессе, установить спутниковую антену одесса

revera.tv
спутниковые каналы
+38(048)715-13-92
+38(063)888-64-38
+38(068)888-64-38
   
Навигация по сайту
On-line прайс

Наши работы

Смотреть все фото

Новости
11-12-2014

Міжвідомча група з цифрового ТБ оприлюднила етапи відключення аналогового сигналу

Міжвідомча робоча група з вирішення проблемних питань впровадження цифрового телебачення розробила та оприлюднила етапи відключення аналогового телесигналу, повідомляється на сайті Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, представники якої входять до складу міжвідомчої групи.

Зокрема, на першому етапі – до 15 червня 2015 року – має бути відключено Київську, Чернігівську, Житомирську, Рівненську, Волинську, Львівську, Закарпатську, Харківську, Сумську області та Автономну Республіку Крим. На другому етапі – до 31 грудня наступного року – від аналога мають бути відключені Івано-Франківська, Хмельницька, Вінницька, Чернівецька та Одеська області. Третій етап триватиме до 30 червня 2016 року й охопить Полтавську, Тернопільську, Черкаську, Кіровоградську, Миколаївську, Херсонську, Дніпропетровську і Запорізьку області. До кінця 2016 року на четвертому етапі має бути відключено Луганську та Донецьку області.

Пілотний проект із відключення аналогового сигналу планується реалізувати в Києві, пише Інтерфакс.

Цей документ має рекомендаційний характер. Його буде надіслано на погодження зацікавленим органам виконавчої влади і з урахуванням зауважень буде використано Нацрадою під час прийняття нового Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору.

Джерело

 


Интернет-магазин REVERA.TV

Sape

Подписаться Отказаться